KaraokeOstatnio po emisji w TV wielu programów, które odkrywają talenty wokalne (Szansa na sukces, Must Be The Music) bardzo modne jest karaoke, Nasz zespół odtwarza pliki karaoke z instrumentu muzycznego ROLAND (najnowszej generacji) co pozwala na uzyskanie bardzo dobrego brzmienia - w przeciwieństwie do plików odtwarzanych z komputera w programach vanBasco’s i KaraFun.

Dodatkowo stosujemy kamerę video ,która skierowana jest na osobę śpiewającą Pozwala to uzyskać na ekranie efekt zmieniającego się tekstu piosenki na tle osoby która aktualnie śpiewa. Możemy jako tło zastosować także zdjęcia z pięknymi widokami Potrafimy tez błyskawicznie dobraći zmienić tonacje wykonywanego utworu.

Dla bardziej zaawansowanych wokalnie proponujemy wyłączenie linii melodycznej .Cały występ jest rejestrowany w systemie audio (pliki wav).Po zakończeniu występu możemy wypalić płytę audio lub zapisać materiał na pendrive.

W zależności od wymiarów sali stosujemy dwa ekrany o wymiarach 2 x 3 m lub 1,25 x 1,25m. Nasz rzutnik zapewnia dobra widoczność nawet gdy jest jasno na sali. Do dyspozycji uczestników mamy kilka tysięcy piosenek do zaśpiewania, dlatego tez każdy znajdzie cos dla siebie. Zapraszamy na nasze imprezy karaoke